O nás » SLUŽBY

Hlavním předmětem činnosti společnosti PROGRESS PRAHA, a.s. je pronájem nebytových prostor (kanceláře a sklady ve vlastní administrativní budově), pronájem vlastních bytů a správa Společenství vlastníků jednotek (SVJ).

1. PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR

Administrativní budova PROGRESS PRAHA, a.s. se nachází v Pražské ulici 1279/18 v klidné části Prahy 10 - Hostivař nedaleko přehrady. V této 3 patrové budově jsou situovány kancelářské prostory o různých velikostech a skladové prostory. Pro manipulaci s nákladem je zde k dispozici rampa a nákladní výtah. Budova postupně prochází rekonstrukcí. V roce 2020 byl zrekonstruován vstup do budovy a zázemí recepce, která je zajištěna 24h denně (v nočních hodinách funguje noční ostraha). V jednotlivých patrech jsou k dispozici zrekonstruované toalety a kuchyňky. Součástí budovy je i soukromé parkoviště monitorované kamerovým systémem. V budově je k dispozici zasedací místnost. Součástí poskytovaných služeb v rámci nájmu je také každodenní úklid.

Aktuální nabídku volných kanceláří naleznete ZDE.

2. PRONÁJEM VLASTNÍCH BYTŮ

Společnost PROGRESS PRAHA, a.s. nabízí k pronájmu vlastní byty ve třech bytových domech :

                      Pražská 1470/18b, Praha 10 - Hostivař

                      Pražská 1555/16a, Praha 10 - Hostivař

                      Zemské Právo 1573/5a, Praha 10 - Hostivař

Bytové domy se nachází nedaleko rozsáhlého přírodního parku Hostivař a Hostivařské přehrady. Toto umístění skvěle kombinuje kvalitní bydlení v bezprostřední blízkosti přirody, rychlou dopravní dostupnost MHD z centra města, komplexní občanskou vybavenost a blízkost obchodních center.

3. SPRÁVA SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK (SVJ)

Společnost PROGRESS PRAHA, a.s. zajišťuje kompletní správu bytových domů. Jedná se o administrativní činnosti, ekonomickou a technickou správu bytových domů a to především:

- zajišťování plnění nutných pro běžný provoz bytů, nebytových prostor a společných částí domu (dodávka studené vody, tepla, el. energie, odvádění odpadních vod, úklid společných prostor, chodníků, údržba zeleně kolem domu, odvoz odpadků)

- pomoc při přípravě rekonstrukcí a modernizací společných částí domu

- zajišťování údržby a oprav společných částí domu

- zajišťování revizí a oprav rozvodů elektrické energie, svislých a vodorovných rozvodů vody a odvodů odpadních vod, vzduchotechniky, společné televizní a rozhlasové   antény a ostatních systémů k příjmu a rozvodu televizního a rozhlasového signálu, elektrických sdělovacích zařízení v domě a hromosvodů

- zajišťování pojištění společných částí a zařízení domu

- zajišťování vedení evidence a vybírání plateb vlastníků jednotek na náklady spojené se správou domu a pozemku, popř. dalších, a na úhrady za plnění, poskytovaná s užíváním bytu, nebytových prostor a společných částí domu (studená voda, teplo, teplá voda, odvoz odpadů, odvod odpadních vod…. a pod.).

- vedení účetnictví domu podle zák.č. 563/1991 Sb. o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, s odděleným účtováním na jednotlivé jednotky (byty a nebytové prostory) a sledování nákladů a výnosů v příslušném účetním období, vč. přípravy daňového přiznání


Kontakt

PROGRESS
PRAHA, a.s.
Pražská 1279/18
Praha 10 - Hostivař
102 00
+420 602 741 377
28221621
DIČ CZ 28221621